قوانین گیم هاستینگ تهران گیمینگ

1- شرايط و ضوابط كلي ارائه خدمات: تمامي مشتريان و استفاده کنندگان از خدمات تهران گیمینگ اعم از حقيقي و حقوقي موظف به رعايت شرايط و ضوابط مندرج در اين صفحه مي‌باشند. فلسفه وجود چنين توافقنامه‌اي، حصول اطمينان از اين مطلب است که مشتريان ضمن استفاده از سرويس‌هاي تهران گیمینگ، حقوق ساير استفاده کنندگان را نيز رعايت مي‌کنند و شرايطي بوجود نمي آورند که سرويس دهي اين شرکت به سايرين با اختلال مواجه شود. تهران گیمینگ حق اضافه، حذف و يا اصلاح هر يك از موارد اين مقررات را در هر زمان بدون اعلام قبلي را براي خود محفوظ مي‌دارد و اين عمل را مي‌تواند از طريق ارسال موارد اصلاحي در سايت اصلي شركت يا اعلام رسمي شرايط اصلاح شده انجام دهد. هر گونه اعتراض نسبت به تخلف مشتري از شرايط استفاده مي‌بايست به آدرس ایمیل ما ارسال شود.


2- منابع سخت‌افزاری سرور: استفاده از منابع سخت‌افزاری سرور مانندCpu , Ram , Network و… برای هر يک از مشتريان به صورت اختصاصی و به میزان خریداری شده قابل استفاده می‌باشد. تهران گیمینگ تنها مرجع قضاوت در مورد آنچه كه ميزان بالای استفاده از منابع سرور است، می‌باشد. هر سرويسی كه تشخيص داده شود فعاليتش با عملكرد صحيح سرور يا سلامت شبكه در تضاد است، بدون اعلام قبلی بسته خواهد شد.


3- ارسال هرزنامه (Spam): ارسال حجم زيادی پيام‌های غير ضروری و يا بازرگانی از طريق اينترنت (كه به اين عمل ارسال اسپم مي‌گويند) بدون توجه به اينكه اين عمل ظرفيت سرور را پر مي‌كند يا در سرويس دهی به مشتريان اختلال ايجاد می‌نمايد يا خير، ممنوع است. هرگونه توزيع و يا فروش نرم افزارهايی که برای ارسال هرزنامه به کار می‌روند نيز، بر روی سايت‌هايی که بر روی سرورهای اين شرکت قرار دارند، ممنوع است. متخلفين از اين بند می‌بايست جريمه بپردازند و سايت آنها نيز بلافاصله مسدود خواهد شد. تهران گیمینگ اين حق را برای خود محفوظ مي دارد كه به صلاحديد خود در مورد اينكه چه موردی تخلف از اين بند را مشخص مي‌كند، تصميم‌گيری نمايد.


4- برنامه هاي اجرايي: هر نوع برنامه‌ای كه خطر امنيتی بالقوه‌ای را ايجاد نمايد يا به نظر برسد كه بر عملكرد سرور يا سلامت شبكه تأثير نادرستی دارد بسته خواهد شد يا به صورت خودكار و بدون اطلاع قبلی حذف خواهد شد. تهران گیمینگ برنامه‌هاي اجرايی را كه با سايت‌هايی كه توسط اين شرکت ميزبانی شده‌اند در ارتباط‌اند يا هر برنامه‌ای را كه احتمال داده شود با اهداف خرابکارانه مورد استفاده قرار می‌گيرند، مجاز نمی‌داند.


5- استفاده غير قانوني: سرورها و خدمات ميزبانی فقط می بايست با اهداف قانونی مورد استفاده قرار بگيرند. ارسال، نگهداری يا توزيع هر نوع اطلاعات، داده ها يا مطالب، كه در مغايرت با قوانين جمهوری اسلامی ايران و نيز قوانين بين المللی باشد، يا آنچه كه مستقيما باعث تسهيل تخلف از هر نوع قانون مشخص شود، ممنوع است.


6- ويروس‌ها و ساير فعاليت‌هاي تخريبي: استفاده از سرويس‌ها يا تجهيزات براي ايجاد يا ارسال ويروس‌ها، كرم‌ها يا تروجان‌هاي اينترنتی ممنوع است. درضمن هر گونه تلاش براي ايجاد حملات DOS و Email Bombing و Flood و… کردن ممنوع است و سرویس شما بدون بازگشت وجه مسدود و اطلاعات شما تحویل مراجع قضایی داده خواهد شد.


7- مسئوليت مشتريان: مشتريان مسئول فعاليت خود بر روی اينترنت هستند و از آنها خواسته می‌شود که حقوق ساير مشتريان شرکت را محترم بشمارند. تهران گیمینگ اين حق را براي خود محفوظ می‌دارد كه خدمات ارائه شده به مشتريانی كه از خدمات به گونه‌ای استفاده می‌كنند كه تأثير مخربی بر ديگر مشتريانش دارد را معلق نموده يا فسخ نمايد.


8- اقداماتي که در صورت عدم رعايت شرايط خدمات انجام مي‌شود: تخلف يک مشتری از رعايت مفاد اين توافق‌نامه، زمينه ساز بسته شدن سرويس وی می‌شود. تهران گیمینگ تنها مرجع قضاوت در مورد اينکه چه چيزی مغاير اين توافقنامه است، می‌باشد. هنگامی كه تهران گیمینگ از تخلفی نسبت به اين توافق‌نامه اطلاع پيدا كند، يک بررسی ابتدايی انجام خواهد داد. در طی اين بررسی، شرکت به منظور جلوگيری از فعاليت‌های غير مجاز احتمالی امكان دسترسی مشتری را محدود می‌سازد. بسته به ميزان اهميت تخلف، تهران گیمینگ بر اساس تشخيص خودش مي‌تواند سرويس ميزبانی وب يک مشتری را محدود ساخته، معلق نموده و يا فسخ کند. چنانچه تخلف صورت گرفته يک عمل مجرمانه باشد، تهران گیمینگ بخش مبارزه با جرايم رايانه اي نيروي انتظامی و ساير مقامات قانونی مرتبط با چنين تخلفاتی را در جريان قرار خواهد داد.


9- اعمال تغييرات در سرويس‌ها: تهران گیمینگ اين حق را دارد که هر زمان صلاح بداند، نسبت به تغيير، ارتقاء، حذف و يا نصب امکانات نرم‌افزاری و سخت‌افزاری خود اقدام نمايد. شرکت می‌تواند در صورت لزوم اين تغييرات را از طريق وب سايت و یا کانال رسمی تلگرام به مشتريان خود اعلام کند.


10- حق مالکيت معنوي تهران گیمینگ: مشتريان نمی‌توانند بدون موافقت كتبی، تمام يا بخشی از متونی را كه بر روی وب سايت قرار دارد كپی نموده، تكثير كرده، چاپ مجدد نموده يا به هر شكل ديگر به كار ببرند و نمی‌توانيد از نشان تجاری، علائم و کلاً هر چيز ديگری که حقوق مالكيت معنوی آن برای اين شرکت ثبت شده است، بدون مجوز كتبی تهران گیمینگ استفاده كنند.


11- انتقال به غير: مشتريان نمی‌توانند پيش از دريافت مجوز كتبی از تهران گیمینگ، بخشی يا تمام حقوق يا تعهدات خود نسبت به اين توافقنامه را به ديگری واگذار نموده يا وكالت دهند.


12- موارد فورس ماژور: تهران گیمینگ هيچگونه مسئوليتی را در قبال عدم رعايت تعهدات خود که به موجب بروز مسائل فورس ماژور پديد آمده‌اند، از جمله: بلايای طبيعی، جنگ، شورش، اغتشاشات عمومی، حوادث کلی، زمين لرزه، اعتصاب، آتش سوزی، سيل، انفجار، کمبود نيروی‌کار، تصادفات، توقيف، محدوديت‌های دولتی و تحريم‌های بين‌المللی نمی‌پذيرد. ضمن اينكه تهران گیمینگ تحت هيچ شرايطی در برابر خسارات غيرمستقيم و اتفاقی از قبيل از دست رفتن اطلاعات و … مسئول نمی‌باشد و شما به هنگام سفارش اين تعهد را مي‌دهيد كه ادعای در اين رابطه نداشته باشيد. اما در چنين شرايطی شرکت تمام توان خود را به کار می‌گيرد تا تاثيرات هر يک از موارد فورس ماژور را به حداقل کاهش دهد و آنرا سبکتر کند.


13- مشتری می‌پذیرد که در صورت ارائه هرگونه شکایت نابجا در هر مرجعی، کلیه ضرر و زیان‌های مادی و مخصوصا معنوی ناشی از رسیدگی، را جبران کند (مرجع تعیین میزان خسارت تهران گیمینگ می‌باشد).


14- پرداخت‌ها: تمام هزينه‌ها بر حسب تومان و ریال (واحد پول کنار مبلغ ذکر شده) نمايش داده شده‌اند. پرداخت‌ها نيز بايد به ريال صورت بگيرند. تهران گیمینگ روش‌های پرداخت زير را مي‌پذيرد‌: حواله به حساب‌های بانکی اعلام شده بر روی وب سايت رسمی، فاکتورها و يا صورتحساب‌های شرکت. پرداخت‌های نقدی که در محل شرکت و يا به پيک شرکت، در ازاء دريافت رسيد، پرداخت شده اند. پرداخت‌های اینترنتی توسط بانک‌هایی که در سایت معرفی شده‌اند و قابل استفاده می‌باشند.


15- تمديد قراردادها: جهت جلوگيری از قطع سرويس، مشتريان بايد حداقل 1 روز قبل از تاريخ انقضاء نسبت به تمديد قرارداد خود اقدام کنند. در صورت عدم تمديد به موقع سرور، دامنه و هاستینگ، تهران گیمینگ هيچگونه مسئوليتی در قبال از دست رفتن اطلاعات هاستینگ و دامنه به عهده نخواهد داشت.


16- عدم پرداخت بدهی در موعد مقرر

در صورت عدم پرداخت به موقع بدهی، مطابق با بنده 15 سرویس مشتری مسدود می‌شود. مشتریان سرویس‌های مجازی، اختصاصی و… در صورتی که پس از سررسید بدهی داشته باشند، حداکثر طی مدت 30 روز زمان دارند نسبت به تسویه حساب اقدام کنند در غیر این صورت اقدامات قانونی و قضایی برای تهران گیمینگ محفوظ خواهد بود.
– مشتریان سرویس‌های کولوکیشن در صورتی که پس از سررسید بدهی داشته باشند، حداکثر طی مدت 30 روز باید نسبت به تسویه حساب اقدام کنند. در غیر این صورت، سخت‌افزار به آن‌ها تحویل داده نشده و تهران گیمینگ این حق را برای خود محفوظ می‌د‌ارد که نسبت به توقیف و فروش سخت‌افزار مشتری و دریافت معادل بدهی، به منظور تسویه حساب اقدام کرده و همچنین اقدامات قانونی و قضایی برای تهران گیمینگ محفوظ خواهد بود.


17- کنسل شدن سرویس توسط مشتری

 • تمامی سرویس ها با اپتایم %99 ارائه می‌شوند. (یک درصد احتمال اختلال یا قطعی احتمالی در طول دوره)
 •  کلیه مشتریان موظف می باشند قبل از خرید هرگونه سرویس از سایت تهران گیمینگ، نسبت به انطباق خواسته ها و نیازهای خود با سرویس ارائه شده توسط شرکت اطمینان حاصل کنند. در صورتی که به دلیل عدم ارسال سئوالات پیش از خرید توسط خریدار، سرویس ارائه شده با انتظارات مشتری مطابقت نداشته باشد، هیچ هزینه‌ای قابل عودت نخواهد بود.
 •  کلیه سرویس‌های تهران گیمینگ در صورتی که دارای مشکل فنی باشند (ملاک تشخیص نقص فنی کارشناسان تهران گیمینگ می‌باشد) ، مشتری می‌تواند حداکثر طی 48 ساعت برای عودت کل وجه پرداختی خود از طریق ارسال تیکت اقدام کند. هیچ گونه بازگشت وجه به صورت نقدی امکان پذیر نیست و اعتبار به حساب کاربری شما اضافه می‌شود و در صورت بازگشت وجه و افزایش اعتبار در سایت می‌توانید سرویس دیگری با اعتبار خود تهیه نمایید.
 • مشتری موظف است قبل از ارسال درخواست عودت وجه، تمام اطلاعات مورد نیاز خود را از روی سرویس‌های شرکت منتقل کند و پس از لغو کردن سرویس و برگشت هزینه هیچ تعهدی نسبت به نگه‌داری فایل‌ها و اطلاعات مشتری وجود نخواهد داشت.فعال سازی و تحویل سرویسکلیه مشتریان موظف هستند برای ثبت نام در سایت، اطلاعات درخواستی را به صورت دقیق و معتبر وارد نمایند در صورتی که به هر دلیل اطلاعات ناقص یا غیر واقعی باشد کلیه سرویس‌های مشتری در حالت تعلیق قرار می‌گیرد و هزینه سرویس‌ها قابل برگشت نمی‌باشد.در صورت عدم فعال‌سازی سرویس (اعم از تیم اسپیک، سرورمجازی، سرور گیم و …) در مدت زمان تعیین شده، مشتری موظف می‌باشد با ارسال تیکت به واحد فروش، تاخیر در تحویل سرویس را گزارش دهد.

  پشتیبانی و مشاوره فروش

  کلیه مشتریان موظف هستند درخواست‌های پشتیبانی خود را به زبان و فونت فارسی در ناحیه کاربری تهران گیمینگ و ار طریق تیکت ارسال نمایند و از تماس با تلفن‌های درج شده در سایت، فرم‌های تماس با ما و… (جز در موارد ضروری) برای پیگیری درخواست‌های پشتیبانی خودداری کنند.

  کلیه مشتریان موظف می‌باشند در هنگام ارسال تیکت، اطلاعات درخواستی مرتبط به هر واحد را به صورت دقیق و صحیح تکمیل نمایند. در صورتی که اطلاعات به صورت ناقص یا اشتباه ارسال شود تیکت بدون پاسخ بسته خواهد شد.

  مشتری موظف است اهمیت تیکت‌های ارسالی را با توجه به اهمیت واقعی تیکت انتخاب کند.
  وضعیت ضروری: قطع شدن سرور یا سرویس/ وضعیت مهم: مشکلاتی که باعث اختلال در سرویس گردیده است
  وضعیت معمولی: کلیه تیکت‌های مالی، فروش و تیکت های که شامل دسته‌های قبلی قرار نشود.

  کلیه اطلاعات مشتریان و سرویس‌ها نزد مجموعه تهران گیمینگ محفوظ خواهد بود و ارائه هرگونه اطلاعات در این خصوص منوط به ارائه نامه از مراجع قضایی خواهد بود.

  رسیدگی به شکایات، اخطارها و تخلفات

  مشتری می‌پذیرد، که در صورت ارائه هرگونه شکایت نابجا در هر مرجعی، کلیه ضرر و زیان‌های مادی و مخصوصا معنوی ناشی از رسیدگی، را جبران کند (مرجع تعیین میزان خسارت تهران گیمینگ میباشد).

  مشتری می‌پذیرد، در مسائلی كه در بخش قوانین و مقررات سرویس دهی ذکر شده است به هیچ عنوان شکایتی را به مراجع قانونی ارائه نکند و در صورت ارائه هرگونه شکایت نابجا جبران کننده کلیه ضرر و زیان‌های مادی و معنوی ناشی رسیدگی به پرونده تشکیل شده باشد.

  مشتری موظف می‌باشد كه محل طرح شکایت و دادرسی پرونده‌های مرتبط به خدمات و سرویس‌های ارائه شده توسط مجموعه تهران گیمینگ را در دادگاه و يا كميته مبارزه با جرائم رايانه‌ای واقع در شهر تهران قرار دهد و این مجموعه به دعاوی و پرونده‌های تشکیل شده در دیگر شهرها و استان‌ها پاسخ گو نخواهد بود.

  مجموعه تهران گیمینگ تنها نسبت به عملکرد خود در چارچوب قوانین و مقررات سرویس دهی شرکت به مراجع قانونی پاسخ‌گو خواهد بود و عملکرد یا سرویس‌دهی دیگر سرویس دهندگان به هیچ عنوان به مجموعه تهران گیمینگ مرتبط نخواهد بود.

  زمانی که برای یکی از سرویس‌های مشتری از طرف دیتاسنتر، افراد حقیقی و یا حقوقی تخلفی گزارش شود مجموعه تهران گیمینگ می‌تواند سرویس مشترک را بدون اخطار قبلی مسدود و به تخلف گزارش شده راسا رسیدگی کند.

  رفع مسئولیت و توهین به مسئولین مجموعه تهران گیمینگ

  هر گونه توهین به سرویس‌ها، مسئولین و کارمندان مجموعه تهران گیمینگ از طریق هر گونه از وسایل ارتباطی، اعم از سند‌های دیجیتالی، ایمیل، سیستم تیکت، گفتگوی زنده، ارتباط های مخابراتی تلفن، فکس و حضوری به هر شکل ممنوع بوده و این مجموعه امکان قطع کامل سرویس و همچنین پیگیری از طریق مراجع قضایی را برای خود محفوظ نگاه خواهد داشت.

  سرویس‌های مجموعه تهران گیمینگ به همان شکلی هستند، که ارائه می‌شوند و همیشه سعی ما در بالا بردن کیفیت سرویس‌ها است اما هیچ گونه ضمانت و گارانتی در مورد قطعی، بی عیب بودن، امنیت و… ارائه داده نمی‌شود و این مجموعه هیچ گونه خسارتی برای عملکرد سرویس خود به هر نحو نمی پردازد و تحت هیچ شرایطی مسئول حوادث احتمالی مانند از دست رفتن اطلاعات به طور کامل نخواهد بود.

  مجموعه تهران گیمینگ هیچ تعهدی در قبال رسیدن ایمیل و یا اس ام اس های این مجموعه، اعم از پرداخت صورت حساب، منقضی، لغو یا مسدود شدن سرویس و… ندارد و تحت هیچ شرایطی مسئول حوادث احتمالی در اثر عدم دریافت این پیام‌ها نخواهد بود.