چرا تهران گیمینگ؟


چرا سرور تهران‌گیمینگ را برای بازی انتخاب کنیم؟
سوالی که شاید برای گیمرهایی که تازه با سرور World Of Warcraft تهران‌گیمینگ آشنا شدند، پیش بیاد.

1. سروری ریشه‌دار و دارای کارنامه مشخص؛ مجموعه تهران‌گیمینگ به عنوان یکی از بزرگترین مراجع بازی‌های آنلاین، از سال 1389شروع به کار کرده است. این مجموعه از سال 1394 با هدف بهبود کمی و کیفی سرورهای گیمینگ و رقابت با سطح جهانی، اجرای بازی‌های پرطرفدار از جمله wow را دنبال کرده و در سال 1397 گیم سرور Wow 3.3.5a را راه‌اندازی کرده است.

2. گیم‌مود نسبتا فیکس و پشتیبانی 24 ساعته؛ 3 سال زحمت و تلاش برنامه‌نویسان مجرب باعث شده که این افتخار را داشته باشیم که در کنار شما, شاهد گیم‌مودی نسبتا فیکس باشیم. ما خالصانه شنوای نظرات و انتقادات شما هستیم و در صورت بروز هرگونه مشکل یا باگ, سریعا نسبت به پیگیری و رفع آن اقدام می‌کنیم.

3. سرور و سخت افزار تماما اختصاصی؛ این سرور همانند گیم‌سرورهای دیگر تهران‌گیمینگ، بر روی سرورهای کلو شده توسط خود ما در بزرگترین و گرانترین دیتاسنتر ایران (برج میلاد) قرار گرفته که ارائه سرور با کیفیت بسیار بالا را ممکن می‌سازد.

4. آپتایم بالا؛ سرور wow تهران‌گیمینگ اولین و تنها سرور ایرانی بدون پایان است که در اختیار گیمرها قرار گرفته. اینستنس‌های سرور به صورت Achivemenet key در دسترس گیمرهای عزیز می‌باشد.

هر سروری که در مجموعه تهران‌گیمینگ و به اسم تهران‌گیمینگ راه‌اندازی شود، دائمی بوده و اصطلاحا Over نمی‌شود!

از حمایت و همراهی شما متشکریم!

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *